فروش باکس | نرم افزار صندوق فروشگاهی تحت وب

صندوق فروشگاهی (نرم افزار مدیریت کسب . کار تحت وب) فروش باکس، نرم افزار مدیریت فروش تحت وب ، کسب و کارها با داشتن یک ارتباط اینترنتی به سیستم متصل شده و فروشگاه خود را مدیریت نمایند . قابل استفاده برای همه اصناف و کسب و کارهای(فروشگاهها و کسب و کارها ، شرکتهای حمل کالا و مسافر و ...)

عضویت ورود

معرفی


نرم افزار اصناف
کلیه اصناف ، فروشگاههای کوچک و متوسط می توانند با هر نوع سخت افزار(موبایل-تبلت-کامپیوتر شخصی و ...) از صندوق فروشگاهی ابری استفاده نمایند.استفاده از این سیستم  برای فروشگاههایی که الزام به داشتن صندوق فروشگاهی دارند ، کم هزینه ترین و سریعترین روش داشتن صندوق فروشگاهی است .

 این نرم افزار فروشگاهی فقط نیاز به اینترنت معمولی دارد  و صاحبین کسب و کار  می توانند با استفاده  از بارکدهای روی کالا gs1 , ایرانکد  خرید و فروش را در فروشگاه خود به راحتی مدیریت کنند.


بخشهای مختلف سیستم

با ثبت موجودی فروشگاه موجودی کالای شما در در اینترنت در قالب یک فروشگاه اینترنتی برای کاربران در دسترس است و می توانند از طریق اینترنت سفارشات خود را ثبت نمائید

با نرم افزار فروش باکس ، همه چیزهایی را که مدیریت فروشگاه خود نیاز دارید، را یکجا خواهید داشت . نرم افزار امکان اتصال به موبایل و تبلت شما و همچنین اتصال به باکد اسکنر را برای ثبت عملیات روزانه خرید و فروش را دارد . همچنین قابلیت ثبت چند فروشگاه/کسب و کار برای کاربران وجود دارد. همگام سازی فروشگاه اینترنتی با صندوق فروشگاهی بدلیل یکپارچه بودن به صورت لحظه های می باشد.

مدیریت ناوگان بخش مدیریت حمل و نقل در سامانه فروش باکس است که برای مدیریت بهتر ناوگان خود می توانید استفاده کنید . با این سامانه می توانید رانندگان و وسایط نقلیه خود ار مدیریت و برنامه ریزی نمائید . هر نوع وسایل نقلیه شامل پیک موتوری ، سواری و وانت و کامیونت و ... قابلیت استفاده از این سیستم راداراست. نمایش موقعیت لایو وسیله نقلیه ، محاسبات مربوط به سفرهای انجام شده ، مدت زمان ، نمایش مسیر ها ، گزارشات مرتبط با سفر و ... امکاناتی است که این سیستم به شما ارائه می کند.

تصاویر محیط سیستم

نسخه وب
نرم افزار فروشگاهی تحت وب

نرم افزار فروشگاهی تحت وب

درباره نرم افزار فروشگاهی تحت وب "فروش باکس"

نرم افزار فروشگاهی تحت وب "فروش باکس" نرم افزار صندوق فروشگاهی است با قابلیت ، مدیریت موجودی ، تجارت الکترونیک و lndvdj hvjfhx fh lajvdhk  برای iPad ، Mac و PC است.
و شما می توانید توسظ آن به راحتی کسب و کار خود را در فضای ابری مدیریت و توسعه دهید.
...


نرم افزار فروشگاهی

نرم افزار فروشگاهی
نرم افزار های فروشگاهی "فروش باکس" یک سیستم فروش  ابری  برای خرده فروشان در همه نوع و اندازه است.
سيستم فروشگاهي ابزارهایی را برای کمک به مدیریت فروشگاه و تعامل با مشتری   و همچنین فروش ، موجودی ، مدیریت تحویل کالا با پیک  و موارد دیگر ارائه می دهد.
این سامانه فروشگاهی طوری طراحی شده است که بر روی...


لیست امکاناتمقالات مرتبط